Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji

David H. Sandler (autor)
Joanna Polachowska (tłumaczka), Dariusz Milczarek (autor wprowadzenia)

Tytuł i podtytuł:     Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji. Siedem kroków innowacyjnej sprzedaży według Systemu Sandlera
Dane oryginału:     You Can’t Teach a Kid to Ride a Bike at a Seminar. The Sandler Institute’s 7-Step System for Successful Selling, Dutton, 1995
Cena okładkowa:     69 zł
Oprawa:     twarda
Liczba stron:     208
Format:     B5
Język:     polski
Wydanie:     pierwsze
Data wydania:     31.05.2016
Dostępne formaty:     książka drukowana
ISBN:     978-83-63391-08-9

Opis

Tradycyjne techniki sprzedaży, które są obecnie obowiązującym standardem w pracy sprzedawców, z reguły nie sprawdzają się w praktyce. Większość klientów doskonale zna te metody i wie, co powie sprzedawca, zanim rozpocznie się jego prezentacja. To z kolei sprawia, że jest im tak łatwo przejąć kontrolę podczas rozmowy handlowej.

Książka przedstawia zasady Systemu Sprzedaży Sandlera, który zrywa z tradycyjnymi metodami sprzedaży, opartymi o przewidywalne prezentacje produktowe. Autor zapoznaje Czytelnika z innowacyjnymi sposobami budowania relacji handlowych z klientami oraz niestandardowymi taktykami, m.in. prowokacyjną strategią „negatywnego odwracania”.

W trakcie lektury Czytelnik dowie się m.in. jak:

  • planować relacje z klientami,
  • odpowiednio klasyfikować potencjalnych klientów,
  • zapobiegać przejęciu kontroli przez klienta podczas rozmowy sprzedażowej,
  • reagować na niewygodne pytania,
  • pomagać klientom, ale jednocześnie nie stawać się ich bezpłatnym konsultantem.

Adresaci

Książka skierowana jest do wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą i chcą osiągnąć sukces zawodowy – zarówno do osób początkujących, dla których będzie doskonałym przewodnikiem po świecie sprzedaży, jak i do doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, którzy pragną odświeżyć swoje spojrzenie na proces sprzedaży i przełamać rutynę.